A A A

Kobiecy smartfon za 118 tys. dol.

3 lipca 2013, 07:59
Kobiecy smartfon za 118 tys. dol.

Do sprzedaży trafi wkrótce seria ekskluzywnych smartfonów wyłącznie dla kobiet. Ich producentem jest szwajcarska firma Savelli.

Wielu producentów luksusowych smartfonów sięga po jeden z najpopularniejszych modeli i przyozdabia go złotem, platyną czy drogimi kamieniami. Firma Savelli postanowiła jednak zaprojektować coś niepowtarzalnego i trzeba przyznać, że efekt robi wrażenie.

Zainteresowane panie będą mogły wybierać spośród 11 wariantów smartfona. Mają one różnić się kolorem oraz materiałami, a ich przykładowe nazwy to Ardent Red czy Diamond Night. Producent milczy jednak w kwestii specyfikacji. Wiadomo tylko, że działają pod kontrolą systemu operacyjnego Android, wszystkie dzwonki zostały skomponowane przez francuskiego DJ-a Stéphane Pompougnaca, a wyświetlacz chroni szafirowe szkło.

Urządzenie trafi do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Najtańsza wersja została wyceniona na 9, a najdroższa - Black Insane - na 118 tys. dol.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto