A A A

LL-S201A - nowy monitor dotykowy Sharp

25 stycznia 2013, 13:30
LL-S201A - nowy monitor dotykowy Sharp

Firma Sharp zaprezentowała nowy monitor dotykowy, wyposażony w ekran o przekątnej 20” podświetlany diodami LED w technologii UV2A.

Urządzenie oferuje matrycę o rozdzielczości 1920x1080 pikseli i charakteryzuje się kontrastem statycznym 3000:1. Żeby uczynić pracę jeszcze przyjemniejszą i wydajniejszą monitor Sharpa wyposażony został w precyzyjny rysik, który dzięki 2 mm końcówce zapewnia znacznie większą precyzję niż 6 mm, konkurencyjne urządzenia, dostarczane zazwyczaj przy tego typu panelach. Dzięki niemu cienkie podkreślenia tekstu czy drobne notatki na marginesie nie będą stanowiły już problemu. Monitor może działać zarówno w trybie samego rysika (wtedy przypadkowe dotknięcia dłoni są ignorowane) lub w takim, gdzie aktywne jest zarówno używanie palców jak i rysika.

Głębokość urządzenia to zaledwie 25 mm. Monitor można powiesić, dzięki mocowaniom zgodnym ze standardami VESA, postawić na dołączonej podstawce, lub korzystać z niego jak z tabletu, trzymając w dowolnej pozycji w rękach. Model LL-S201A oferuje również funkcję programowego obracania obrazu o 180 stopni, dając idealne możliwości zastosowań w bankach, salonach sprzedaży, w branżach ubezpieczeniowych, doradczych, czy wszędzie tam, gdzie prowadzone są rozmowy z klientem przy biurku.

Sugerowana cena detaliczna: 3900 PLN


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto