A A A

LUMIX DMC-LF1 firmy Panasonic

15 lipca 2013, 08:30
LUMIX DMC-LF1 firmy Panasonic

Panasonic zaprezentował nowy aparat - LUMIX DMC-LF1m.

Aparat cechuje się uniwersalnością za sprawą bardzo szerokiego kąta i zakresu zoomu, które sprawdzają się w wielu różnych sytuacjach zdjęciowych. Jego inne atuty to 12,1-megapikselowy przetwornik MOS, czułość zapewniająca udane zdjęcia w słabym oświetleniu oraz szereg innych funkcji. Aparat LUMIX DMC-LF1 zapewnia także pełną kontrolę nad rejestrowaniem obrazu, a dzięki funkcjom Wi-Fi i NFC umożliwia natychmiastowe udostępnianie zdjęć i nagrań wideo.

Zaawansowana technologia optyczna firmy Panasonic umożliwiła zmieszczenie w korpusie aparatu LUMIX DMC-LF1 obiektywu 28–200 mm. Jest to nowy obiektyw LEICA DC VARIO-SUMMICRON F2,0, który zapewnia dobrą jakość zdjęć nawet przy słabym oświetleniu. Duża ilość światła wpuszczanego przez obiektyw umożliwia stosowanie krótszych czasów otwarcia migawki, a przez to uzyskiwanie nieporuszonych zdjęć. Podobnie przysłona F2,0 znacznie ułatwia robienie zdjęć o profesjonalnym wyglądzie, z małą głębią ostrości.

Nowy obiektyw LEICA charakteryzuje się również znakomitymi parametrami zoomu. Zakres 28–200 mm oznacza 7,1-krotny zoom optyczny, który umożliwia robienie zdjęć w różnych sytuacjach.

Aparat LUMIX DMC-LF1 jest dostępny wyłącznie w salonach oraz w sklepie internetowym Fotojoker w cenie 1 888 zł brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
lajkonik12
15 lipca 2013, 18:05
Czy to ten model ktory byl zapowiadany razem z G6 i GF6 czy jakis inny?
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto