A A A

Logitech: Nowa myszka i klawiatura na Bluetooth

7 września 2015, 12:40
Firma Logitech zaprezentowała klawiaturę Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard oraz myszkę Logitech M535 Bluetooth Mouse.
Logitech: Nowa myszka i klawiatura na Bluetooth

Klawiatura Logitech K380 pozwala na podłączenie do trzech urządzeń jednocześnie i łatwe przełączanie się pomiędzy nimi przy pomocy przycisków Easy-Switch. K380 sama rozpozna połączone z nią urządzenie i automatycznie przypisze odpowiednie działania do klawiszy funkcyjnych. Nowa klawiatura od Logitecha może pracować do dwóch lat bez konieczności wymiany baterii (dwie baterie AAA są dołączone do zestawu). Urządzenie będzie dostępne w niebieskim lub szarym kolorze w sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej 199 zł.

Myszka Logitech M535 posiada programowalne przyciski, które sprawiają, że użytkownik ma w swojej dłoni pełną kontrolę nad urządzeniem, na którym pracuje - dzięki nim można w łatwy sposób przełączać się między aplikacjami, pulpitami czy odtworzyć gesty z komputerów z Mac OS czy z Windowsem. Myszka dzięki precyzyjnemu czujnikowi optycznemu, dorównującemu możliwościami czujnikom laserowym, może pracować na niemal każdej powierzchni. M535 posiada przechylane kółko, ma wygodny, zakrzywiony kształt i podnoszące komfort gumowe uchwyty. Na jednej baterii AA model ten może pracować do 10 miesięcy. Myszka M535 Bluetooth Mouse będzie dostępna w szarym lub niebieskim kolorze, sugerowana cena detaliczna wynosi 199 zł.

Dzięki oprogramowaniu Logitech Options Software użytkownicy mogą dopasować klawiaturę i myszkę do swoich preferencji.

Klawiatura Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard będzie dostępna w Polsce w październiku 2015 roku. Myszka Logitech M535 Bluetooth Mouse trafi do sklepów we wrześniu 2015. Urządzenia będą sprzedawane osobno.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto