A A A

MS1701 Vintage - klasyczny telefon komórkowy GSM

18 października 2014, 10:00
Firma Manta S.A. wprowadza do sprzedaży tradycyjny telefon komórkowy z klasyczną klawiaturą i kolorowym wyświetlaczem.
MS1701 Vintage - klasyczny telefon komórkowy GSM

Współczesne smartfony i tablety mogą pochwalić się dziesiątkami, czasami zupełnie niepotrzebnych, funkcji. Dlatego też skomplikowanie nowoczesnych urządzeń nierzadko staje się nieprzekraczalną barierą dla wielu osób. Również konieczność sterowania dotykiem może stać się przeszkodą w sprawnym posługiwaniu się współczesnymi smartfonami. Spore grono klientów poszukuje zatem prostych i nierozbudowanych urządzeń, które chcieliby wykorzystywać przede wszystkim do wykonywania połączeń telefonicznych.

Manta MS1701 Vintage wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom. W ręce użytkowników trafia właśnie tradycyjny telefon komórkowy, z klasyczną klawiaturą i kolorowym wyświetlaczem o przekątnej 1,7 cala. Jest to idealne urządzenie dla osób przyzwyczajonych do prostych i sprawdzonych rozwiązań. Na szczególną uwagę zasługuje design urządzenia. Solidnie wykonana obudowa, małe gabaryty i różnorodność kolorystyczna sprawią, że telefon ten znajdzie nabywców nie tylko wśród seniorów, ale także ludzi młodych i kreatywnych, którzy lubią wyprzedzać trendy modowe. Dodatkowo telefon może pochwalić się dwoma slotami na karty SIM, dzięki czemu urządzenie może służyć jednocześnie do użytku prywatnego i służbowego. Wolne chwile uprzyjemni odtwarzacz MP3 oraz radio. Wbudowane gniazdo kart pamięci MicroSD pozwala na zainstalowanie odpowiedniej karty pamięci, a wszystkie najważniejsze chwile codziennego życia zarejestrujemy za pomocą wbudowanego aparatu fotograficznego (zdjęcia i filmy).

W modelu Manta MS1701 Vintage udostępniono możliwość parowania telefon z zestawem głośnomówiącym za pomocą technologii BLUETOOTH, która pozwoli także na przesyłanie plików pomiędzy innymi urządzeniami takim jak tablety czy smartfony. MS1701 Vintage wyposażony jest w latarkę LED.

Sugerowana cena detaliczna (brutto): 49,90 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto