A A A

Mad Catz - bezprzewodowy headset F.R.E.Q. M

8 lutego 2015, 14:00
Mad Catz zaprezentował bezprzewodowe słuchawki przeznaczone dla graczy. F.R.E.Q. M to wszechstronny headset, który współpracuje ze smartfonami, PC-tami, a także urządzeniami Mac.
Mad Catz - bezprzewodowy headset F.R.E.Q. M

Połączenie przez kabel

F.R.E.Q. M umożliwia również zastosowanie zwykłego kabla do podłączenia ze sprzętem, wszędzie tam gdzie łączność bezprzewodowa jest niemożliwa. Przewód z jackiem 3,5 mm idealnie nadaje się do podłączenia smartfona bądź playera np. podczas podroży samolotem. Aby naładować headset wystarczy połączyć go za pomocą dołączonego kabla USB do PC-ta lub Maca.

Synchronizacja dwóch urządzeń

Dzięki synchronizacji dwóch urządzeń jednocześnie poprzez moduł Bluetooth, można oglądać film na tablecie i w tym samym czasie odebrać połączenie telefoniczne. Odtwarzanie filmu na czas rozmowy zostanie automatycznie wstrzymane, dzięki czemu użytkownik może komfortowo prowadzić rozmowę telefoniczną. Poziom głośności w telefonie można regulować poprzez kontroler umiejscowiony na obudowie słuchawek.

Stworzony z myślą o użytkownikach Apple

Dzięki technologii Bluetooth certyfikowanej przez firmę Apple, zestaw współpracuje z urządzeniami z systemem iOS (iPod 3, 4, 5 generacji, iPhone 4, 4S, 5, iPad 2, 3 i generacji oraz mini iPad). W zależności od potrzeb można również sparować słuchawki np. z iPhonem za pomocą tradycyjnego kabla ze złączem 3,5 mm.

Wsparcie dla kodeków aptX oraz AAC

Dzięki obsłudze kodeków aptX oraz ACC, użytkownik może cieszyć się wysoką jakością audio przesyłaną przez moduł Bluetooh. W praktyce oznacza to, że zestaw F.R.E.Q. M zapewnia taką samą jakość przy korzystaniu z łącza bezprzewodowego, jak w przypadku podłączenia (kablem z jackiem 3,5 mm) klasycznych słuchawek. Kodek AAC, zaprojektowany jako następca mp3, oferuje lepszą jakość dźwięku przy podobnym rozmiarze danych. Dzięki temu użytkownicy urządzeń Apple (iTunes) mogą cieszyć bardzo dobrej jakości odbiorem stereo.

Kontroler audio zawsze pod ręką

Dzięki intuicyjnemu rozmieszczeniu wszystkich przycisków, FREQ M zapewnia kontrolę audio bez konieczności zdejmowania słuchawek. Wyciszenie mikrofonu, podkręcanie głośności, pomijanie utworów muzycznych czy odbieranie połączeń telefonicznych, wszystko to można wykonać w łatwy i komfortowy sposób jedną ręką.

Potężny dźwięk stereo

Urządzenie posiada wysokiej jakości, 40 mm przetworniki umieszczone w wygodnych nausznikach. Zakres częstotliwości słuchawek zawiera się w przedziale od 20Hz do20KHz.

Składana konstrukcja, większa mobilność

Dzięki składanej konstrukcji, headset jest idealnym kompanem podczas podróży. Wystarczy złożyć go, umieścić w dołączonym etui i zabrać ze sobą. Zintegrowany ze słuchawką mikrofon jest bardzo wygodny w użyciu. Nie trzeba go odłączać podczas transportu i nie zabiera dodatkowego miejsca w torbie.

Cena detaliczna produktu wynosi zł 799 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto