A A A

Manta wprowadzi czytniki ebooków z ekranami E-Ink

1 lipca 2013, 13:00
Manta wprowadzi  czytniki ebooków  z ekranami E-Ink

Firma Manta S.A. wprowadzi na rynek nową serię czytników książek elektronicznych – ebooków.

Nowa seria czytników elektronicznych Manta wykorzystuje technologię e-papieru, która reprodukuje czcionki. Sercem nowych czytników jest ekrany wykonany w technologii E-Ink, dzięki któremu wzrok nie męczy się szybko, a w pełni naładowana bateria wystarcza na przeczytanie kilku tysięcy stron. Nowe urządzenia oferują także rozszerzone funkcje multimedialne – odtwarzają pliki muzyczne i graficzne, mają wbudowany moduł sieci bezprzewodowej, oraz gniazdo do rozszerzenia pamięci.

Flagowym modelem nowej linii czytników jest model EBOOK 04. Został on wyposażony w wyświetlacz 6” wykonany w technologii E-ink o rozdzielczości 800x600 oraz 4 GB wbudowanej pamięci, którą można dodatkowo rozbudować o kartę microSD. Urządzenie poradzi sobie z każdym rodzajem ebooków – obsługuje wszystkie popularne formaty, w tym TXT, EPUB, MOBI, PDF i RTF. EBOOK 04 to także pełnoprawny odtwarzacz plików muzycznych, który może odtwarzać takie formaty jak MP3, WMA, FLAC i WAV, a także przeglądarka plików graficznych (obsługa JPG, BMP, GIF oraz PNG).

Kompletna specyfikacja techniczna najnowszych czytników ebooków firmy Manta, ich ceny oraz symbole handlowe zostaną ogłoszone wkrótce.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto