A A A

Messenger wprowadza udostępnianie ekranu

17 lipca 2020, 12:55
Podczas wideorozmów na Facebooku pokażesz innym swój ekran. Funkcja będzie dostępna na Androida i iOS-a.
Messenger wprowadza udostępnianie ekranu

Niepotrzebna dodatkowa aplikacja

W trakcie rozmowy wideo w aplikacji mobilnej Messenger użytkownicy będą mogli szybko udostępnić swój ekran. Nie będzie do tego potrzebna żadna dodatkowa aplikacja. Funkcja pojawi się w komunikatorze.

Udostępniając ekran podczas rozmowy, można np. przewijać zdjęcia z aparatu, razem robić zakupy online lub wspólnie przeglądać media społecznościowe.

 

W pokojach też go zobaczą

Ekran da się też udostępnić znajomym podczas grupowych wideorozmów w Messenger Rooms. Zobaczyć go może wtedy nawet 16 osób jednocześnie. Kolejne opcja to udostępnianie ekranu w trakcie służbowych spotkań w Workplace Rooms (biznesowym odpowiedniku Messenger Rooms).

 

50 osób w pokoju

Także funkcja Messenger Rooms wkrótce doczeka się zmian. Facebook chce zwiększyć limit osób uczestniczących w takich spotkaniach z 16 do 50. Z kolei opcja kontroli nad tym, kto może udostępniać swój ekran w pokoju, ma zapobiec zakłóceniom w wideokonferencjach, wywoływanych przez trolle internetowe lub hackerów.

fot. Facebook


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto