A A A

Microsoft Office 2019 i inne programy do pracy zdalnej za pół ceny na Keysworlds

22 kwietnia 2020, 00:05
By wygodnie pracować lub uczyć się z domu, warto wyposażyć się w ułatwiające te zadania programy. Na stronie Keysworlds trwa właśnie promocja na Microsoft Office oraz Windows 10. Poniżej podajemy kody rabatowe na poszczególne programy oraz pakiety.
[Artykuł sponsorowany]
Microsoft Office 2019 i inne programy do pracy zdalnej za pół ceny na Keysworlds

Home office w pigułce

Aktualnie panująca na świecie sytuacja skłoniła wiele firm do oddelegowania pracowników do pracy zdalnej. Aby wykonywać obowiązki z domu, trzeba odpowiednio przygotować swoje stanowisko. Liczy się nie tylko ergonomia krzesła, biurka i monitora, ale także odpowiednie rozplanowanie zadań. Dobry harmonogram pracy z uwzględnieniem koniecznego odpoczynku jest nieodzowny dla efektywnego realizowania powierzonych przez pracodawcę czynności.

Oprócz tak podstawowych elementów ułatwiających szybkie przystosowanie się do pracy z domu warto pomyśleć też nad odpowiednim oprogramowaniem. Czy to zatrudniając grupę ludzi, czy pracując jako freelancer, warto zainwestować w pakiety, które pomogą w wygodnym i wydajnym wykonywaniu obowiązków.

Promocja na stronie Keysworlds

W co zainwestować?

Przykładem takiego oprogramowania są pakiety biurowe dostosowane do potrzeb pracowników realizujących obowiązki zdalnie: Microsoft Office 2019 i Office 2016 Pro. Za sprawą Microsoft Office 2019 praca z domu będzie przebiegała równie sprawnie, jak z biura. W skład pakietu wchodzi m.in. Excel z nowymi możliwościami precyzyjnej analizy danych czy PowerPoint rozszerzony o efekty Płynnej zmiany (Morph) i Przybliżanie (Zoom). Office 2016 Pro jest natomiast najbardziej przystępnym pakietem według większości użytkowników testujących różne wersje zestawu programów biurowych.

Zakup takiego oprogramowania wiąże się zwykle ze sporym wydatkiem. Na oficjalnej stronie Microsoftu pakiety te nie należą do najtańszych. Nie ma w tym nic dziwnego, bo są one doskonałym ułatwieniem dla osób zatrudnionych aktualnie na warunkach home office. Jest jednak sposób, aby nabyć Office 2019 i 2016 taniej. Na stronie keyworlds.com znajduje się pokaźna liczba kluczy i licencji w obniżonych cenach oraz regularnie pojawiają się rabaty na najpopularniejsze oprogramowanie, które sięgają nawet 50%.

 

Wielkie rabaty

Przykładowo wspomniany pakiet Microsoft Office 2019 na stronie Keysworlds kosztuje niecałe 270 zł, czyli mniej niż połowę oryginalnej ceny z oficjalnej strony Microsoftu. Ponadto, wpisując kod Emkeys50, można zyskać dodatkowe 50% rabatu od tej kwoty!

 

 

Warto jednak pamiętać, że oprogramowanie Office 2019 współpracuje wyłącznie z systemem Windows 10. Konieczne jest więc wcześniejsze aktualizowanie posiadanego systemu do najnowszej wersji. Tutaj również Keysworlds proponuje spore zniżki. Po wpisaniu kodu Emkeys50 można od razu nabyć pakiet Windows 10 i Office 2019 w atrakcyjnych cenach (ok. 160 zł!).

 

 

To samo tyczy się wzmiankowanego wcześniej zestawu programów biurowych Office 2016 Pro. Na stronie keysworlds.com można go nabyć w alternatywnej wersji i w o wiele niższej cenie niż na stronie Microsoftu. W witrynie Keysworlds Office 2016 można kupić zarówno w pakiecie z Windows 10 (103 zł), jak i pojedynczo (90 zł). Ponadto programy te na stronie Keysworlds objęte są dodatkową promocją 40%. Aby skorzystać z tego rabatu, wystarczy użyć kodu Em16keys40.

 

 

Poza tym w ofercie keysworlds.com widnieją także różne wersje systemu Windows 10 w promocyjnych cenach, które można jeszcze obniżyć za pomocą kodu Emkeys38. Wówczas opłata za system zależnie od jego wersji (Professional, Home, pakiety) waha się od niecałych 40 do 110 zł.

 

 

Operator strony Keysworlds zapewnia pomoc swoim klientom – począwszy od wyboru oprogramowania, przez wprowadzanie kodów zniżkowych, po realizację zakupu i pomoc w instalacji programów. Według informacji umieszczonych w witrynie po dokonaniu opłaty kod zamówionego produktu trafia na skrzynkę mailową kontrahenta w ciągu kilku minut od zaksięgowania kwoty. Wpłaty można dokonać za pośrednictwem systemu PayPal, karty kredytowej czy przelewu bankowego. W przypadku jakichkolwiek pytań należy wysłać wiadomość na adres service@keysworlds.com. Promocja na oprogramowanie jest limitowana. Po wyczerpaniu pobrań z 50% zniżką pozostaje rabat w wysokości 38%.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto