A A A

Microsoft rozszerza katalog gier w usłudze Xbox Game Pass

30 lipca 2017, 10:00
Microsoft, właściciel platformy Xbox Live, poinformował o sierpniowym rozszerzeniu katalogu gier w usłudze Xbox Game Pass.
Microsoft rozszerza katalog gier w usłudze Xbox Game Pass

Usługa Xbox Game Pass umożliwia dostęp do ponad 100 gier cyfrowych na konsoli Xbox One, oraz tytułów z konsoli Xbox 360 dostępnych we wstecznej kompatybilności, w ramach jednego abonamentu. Każdy posiadacz konta Xbox Live może skorzystać z bezpłatnego, 14-dniowego okresu testowego. Abonament Xbox Game Pass można kupić w cenie 29 zł miesięcznie na stronie xbox.com/game-pass, lub bezpośrednio w Sklepie Xbox na konsoli Xbox One. Korzystanie z usługi Xbox Game Pass nie wymaga posiadania abonamentu Xbox Live Gold.

Od 1 sierpnia katalog zostanie rozszerzony o dodatkowe pozycje, wśrod nich:

DiRT Rally

Dead Rising 3

Limbo

Ultratron

So Many Me

Metal Slug XX

Pharaonic

Jedną z kluczowych korzyści abonamentu Xbox Game Pass jest możliwość pobrania pełnych wersji gier bezpośrednio na konsolę Xbox One. Oznacza to płynną rozgrywkę w najlepszej jakości, bez martwienia się o strumieniowanie danych, przepustowość łącza lub połączenie sieciowe. Każdego miesiąca do usługi dodawane będą nowe pozycje, zastępując wcześniej dostępne gry, zapewniając tym samym nieustannie zmieniającą się ofertę najlepszych tytułów. Co więcej, gry dostępne w Xbox Game Pass, w tym dedykowane im dodatki cyfrowe, będzie można zakupić na własność ze zniżką dla abonentów usługi.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto