A A A

Microsoft szykuje pakiet Teams dla rodzin?

17 marca 2020, 10:05
30 marca br. podczas wirtualnej konferencji Microsoftu mają być zaprezentowane propozycje firmy umożliwiające „zwiększenie produktywności w pracy, życiu i rodzinie”.
Microsoft szykuje pakiet Teams dla rodzin?

To kolejne już spotkanie firmy z Redmond zaplanowane w trybie online w związku z panującą epidemią. Wygląda na to, że 30 marca br. przedstawi ona pakiet Microsoft Teams for Life – konsumencką i rodzinną wersję Microsoft Teams. Prawdopodobnie nowa oferta obejmie tylko usługi, tzn. nie zostanie zaprezentowany jeszcze spodziewany nowy Surface.

Ideą Teams for Life jest umożliwienie użytkownikom niebiznesowym – rodzinom i grupom nieformalnym – korzystania m.in. z usługi czatu w czasie rzeczywistym, współdzielonego kalendarza oraz produktów Microsoft Office. Pojawiły się pogłoski, że pakiet będzie wzbogacony o funkcje menedżera haseł i bardziej zaawansowany moduł sprawdzania gramatyki.

Wszystko to ma usprawnić komunikację online, szczególnie istotną w specyficznym okresie obecnej wymuszonej izolacji.

fot. 123RF

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto