A A A

Mobilny głośnik Marshall Acton

20 kwietnia 2015, 13:30
Marshall poszerza ofertę mobilnych głośników przeznaczonych na rynek konsumencki. Nowy model Acton dziedziczy wszystkie cechy legendarnej rodziny produktów.
Mobilny głośnik Marshall Acton

Głośniki Stanmore, Woburn czy też słuchawki Major spotkały się z ciepłym przyjęciem wśród muzycznych fanów. Firma Marshall zachęcona sukcesem odniesionym na rynku konsumenckim, wprowadza kolejne produkty adresowane dla tej grupy odbiorców. Tym razem trafi do nich przenośny głośnik Acton, będący połączeniem stylu vintage z najnowszymi osiągnięciami technologii.

Na górze urządzenia umieszczony jest panel wraz z analogowymi pokrętłami regulacji tonów niskich i wysokich, głośności, wskaźnikiem LED, wyboru źródła i parowania urządzenia oraz analogowego włącznika. We wnętrzu obudowy kryją się przetwornik niskotonowy 4" oraz dwa wysokotonowe ¾". Taka konfiguracja, a także zaawansowane komponenty użyte do budowy głośnika, sprawiają, że dźwięk jest bogaty i szczegółowy w całym spektrum, od głębokiego i potężnego basu, aż po najwyższe tony. Acton komunikuje się ze źródłem dźwięku bezprzewodowo, wykorzystując do tego celu standard Bluetooth 4.0, lub za pośrednictwem kabli. Głośnik posiada analogowe wejście 3,5 mm oraz spiralny przewód zakończony dwustronnie wtykiem 3.5mm do podłączenia dowolnego źródła sygnału. Urządzenie funkcjonuje w dwóch trybach gotowości: oszczędzającym energię i normalnym.

Marshall Acton dostępny jest w kolorze czarnym. Cena głośnika wynosi 1099 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto