A A A

Monitor USB marki PHILIPS

27 maja 2015, 13:30
Firma MMD, zajmująca się globalną sprzedażą i marketingiem monitorów PHILIPS, wprowadza na polski rynek 21,5-calowy monitor podpinany za pomocą kabla USB.
Monitor USB marki PHILIPS

Monitor wyposażono w koncentrator USB, zapewniając natychmiastowy dostęp do podłączonych urządzeń peryferyjnych, na przykład drukarki, napędów zewnętrznych, aparatu czy myszki. Oprócz portów USB monitor ma złącze Ethernet oraz głośniki stereofoniczne i umożliwia przesyłanie materiałów multimedialnych czy bezpośrednie podłączenie do internetu lub intranetu za pośrednictwem pojedynczego przewodu. Monitor stanowi dobre uzupełnienie dla bardzo cienkich laptopów z ograniczoną liczbą złączy.

Dzięki zastosowaniu technologii Flicker-Free oczy użytkownika mniej się męczą, ponieważ migotanie podświetlenia ekranu na wszystkich poziomach jasności zostało mocno ograniczone.

Regulowana podstawa SmartErgoBase umożliwia swobodne dostosowanie wysokości i kątów nachylenia ekranu do potrzeb użytkownika.

Sugerowana przez producenta cena detaliczna monitora PHILIPS 221S6QUMB wynosi 799 zł brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto