A A A

Monitor iiyama E2773HS dostępny w Polsce

16 maja 2013, 08:06
Monitor iiyama E2773HS dostępny w Polsce

Firma iiyama wprowadziła na polski rynek monitor E2773HS wzbogacony o funkcję X-Res.

iiyama E2773HS charakteryzuje się 1 ms czasem reakcji matrycy. Panel ma rozdzielczość natywną Full HD 1920 x 1080 pikseli. Monitor wyposażono w analogowe wejście VGA i cyfrowe DVI oraz HDMI, dzięki którym możliwe jest bezpośrednie podłączenie ekranu do konsoli gier wideo, bądź tunera telewizji DVB-T, pozwalającego na odbiór cyfrowej telewizji naziemnej.

Monitor jest zgodny z systemem Windows 7 i normą Energy Star 5.0, a kompatybilność ze standardem VESA gwarantuje łatwość montażu na ścianie.

Technologia X-Res użyta w modelu iiyama E2773HS poprawia jakość obrazów, aby zawsze wyglądały żywo i naturalnie. Doskonale sprawdza się przy wyświetlaniu multimediów - szczególnie w przypadku powiększania obrazów o słabszej jakości. Funkcja X-Res pomaga także uzyskać lepszą jakość i daje wrażenie wyższej rozdzielczości materiału źródłowego, nawet jeśli jest on słabszej jakości. Poprawę odbioru szybkich, dynamicznych obrazów pomaga uzyskać funkcja Overdrive, dbająca o optymalną ostrość w czasie ich wyświetlania.

Sugerowana cena detaliczna monitora iiyama E2773HS wynosi 1113 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto