A A A

Monitory Samsung z serii S570

30 września 2013, 13:41
Monitory Samsung z serii S570

Samsung przedstawił nowe monitory z serii S570 mające być odpowiedzią na potrzebny nowoczesnych użytkowników.

Unikalnym rozwiązaniem we wzornictwie monitorów Samsung S570 jest kryształowa, przezroczysta nóżka która wraz z płaską kwadratową podstawą oraz ultrasmukłą i błyszczącą obudową ekranu nadaje urządzeniom nowoczesnego wyglądu. Minimalistyczny design przyczynia się ponadto do zwiększenia ergonomii użytkowania produktów z serii S570, dzięki czemu praca przed monitorem będzie prawdziwą przyjemnością.

Producent zapewnia, że zastosowany w monitorach współczynnik kontrastu MegaDCR umożliwia wyświetlanie aż 16,7 milionów kolorów co powoduje że oglądane treści multimedialne wyglądają tak, jak w rzeczywistości. Co więcej, doskonała ostrość obrazu jest zapewniona bez względu na jakość sygnału źródłowego przy pomocy technologii Magic Upscale, która zapobiega zniekształceniom obrazu podczas jego skalowania, a także pozwala uzyskać wyraźne, żywe kolory i obrazy. W odróżnieniu od standardowych wyświetlaczy, monitory serii S570 charakteryzują się ponadto szerokim kątem widzenia wynoszącym 178 stopni, który ułatwia wyświetlanie zdjęć czy filmów przed większą liczbą osób.

Sugerowana cena detaliczna: model S24C570HL – 699 zł netto


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto