A A A

Muzyka na każdą okazję

28 sierpnia 2020, 10:30
Zmienił się wygląd sekcji Kids & Family w Apple Music. Pojawiły się tam również nowe playlisty, m.in. z piosenkami edukacyjnymi.
Muzyka na każdą okazję

Rodzinne słuchanie muzyki

Kids & Family to najpopularniejsza i najszybciej rozwijająca się sekcja w aplikacji Apple Music. Użytkownicy poświęcają na nią coraz więcej czasu. W ostatnich 4 tygodniach firma odnotowała ponad 100-procentowy wzrost czasu spędzonego na odsłuchiwaniu playlist z tej sekcji. Do najpopularniejszych zestawień z piosenkami należą: Family Dance Party, Kids Dance Party, Family Pop, Kids Road Trip i Para Los Ninos.

 

Do zabawy i nauki

W nowej aktualizacji Apple Music odświeżono wygląd sekcji Kids & Family. Dodano do niej również ponad 20 nowych playlist. Wśród nich są też propozycje, które nie tylko bawią, ale również uczą i motywują do różnych aktywności, np. Kids Fit Fun czy ABC Fun. Jest też playlista Princess Power, która zgodnie z tytułem zawiera kilkadziesiąt utworów z księżniczkami w roli głównej. Apple zapewnia, że rodziny znajdą w aplikacji muzykę na każdą okazję. Firma stara się tak dobierać piosenki, by podobały się zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. Listy odtwarzania są także codziennie aktualizowane.

fot. Victoria_Borodinowa - Pixabay


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto