A A A

NTT Game W920G-X01

28 czerwca 2013, 08:04
NTT Game W920G-X01

W końcu czerwca oferta komputerów NTT System wzbogaciła się o nową rodzinę desktopów NTT Game, przeznaczonych dla najbardziej wymagających graczy.

Seria W920G obejmuje cztery maszyny oznaczone symbolami od X01 do X04. Pierwsza z nich z nich, W920G-X01 została skonstruowana w oparciu o najnowszą platformę Intel – Haswell. Procesor Intel Core i5 4430 taktowany jest zegarem 3 GHz został zainstalowany na płycie głównej Gigabyte H87N-WIFI. Maszynę wyposażono w 6 GB pamięci DDR 3 z FSB 1600 MHz, kartę graficzną nVidia GeForce 650 TI Boost z 2 GB pamięci RAM oraz dysk o pojemności 1 TB. Całość zamknięto w obudowie o niewielkich rozmiarach, nawiązującej stylistyką do zgrabnych konstrukcji Apple.

- Użytkownicy wymagają od komputera nie tylko wydajności ale także niepowtarzalnego wyglądu – mówi Łukasz Jakubowski, Product Manager w NTT System. – Obudowa Prodigy, sygnowana logo nVidia GeForce GTX jest jedną z najmniejszych, w jakiej można zmieścić pełnowymiarową kartę graficzną. W ten sposób, dzięki zastosowaniu najnowszej platformy Intel, uzyskujemy wyjątkowe połączenie: bezkompromisowa wydajność w niezwykle małej kubaturze.

NTT Game W920G-X01 dostarczany jest z systemem Windows 7.

Cena SRP komputera wynosi 3 599 zł brutto z gwarancją 24 miesiące door to door. Cena resellerska netto – 2 670 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto