A A A

Najbezpieczniejszy smartfon świata?

8 maja 2017, 10:00
John McAfee – twórca jednego z najpopularniejszych programów antywirusowych planuje stworzyć najbezpieczniejszy telefon na świecie.
Najbezpieczniejszy smartfon świata?

John McAfee to jedna z najbarwniejszych osobistości Doliny Krzemowej, twórca pierwszego komercyjnego oprogramowania antywirusowego. Na swoim Instagramie, McAfee zamieścił zdjęcie swojego najnowszego wynalazku - super bezpiecznego smartfonu z Androidem o nazwie John McAfee Privacy Phone.

Póki co, o samym urządzeniu wiemy niewiele, jednak jego twórca pochwalił się, że będzie to najbezpieczniejszy telefon na rynku. W trosce o prywatność i bezpieczeństwo, urządzenie będzie wyposażone w szereg fizycznych przełączników, które pozwolą szybko dezaktywować wszystkie moduły łączności, a nawet odłączyć jego zasilanie. Oprócz tego, sprzęt ma uzyskać szereg systemowych zabezpieczeń, gwarantujących bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania.

Privacy Phone od Johna McAfee ma trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku. Cena? 1100 dolarów.

Foto: /Instagram


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto