A A A

Najmniejszy modem USB na świecie

10 stycznia 2013, 11:55
Najmniejszy modem USB na świecie

Huawei zaprezentował podczas trwających targów CES 2013 najmniejszy modem USB na świecie.

UltraStick E3331 ma jedynie 67,5mm długości, 25,5 mm szerokości i 7 mm grubości. Modem umożliwia pobieranie danych z prędkością dochodzącą nawet do 21 Mbps w sieciach PA+, obsługuje również sieci w standardzie IPV6. Urządzenie korzysta też z opracowanej przez Huawei technologii Hi-Link, umożliwiającej nawiązanie połączenia z siecią w ciągu zaledwie 15 sekund.

- Huawei inwestuje w rozwój zaawansowanych i nowatorskich, a jednocześnie lekkich i smukłych mobilnych urządzeń szerokopasmowych. Z satysfakcją prezentujemy modem mobilny UltraStick E3331, który jest kolejnym krokiem na drodze do udostępnienia wygodnej i doskonałej technologii większej ilości osób – powiedział Wang Yeh Biao, Prezes Huawei Data Card Product Group.

UltraStick E3331 trafi do sprzedaży na Filipinach w lutym 2013 oraz w innych krajach w późniejszym terminie.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto