A A A

Najnowszy sprzęt marki Epson

13 marca 2015, 07:40
W dniach 26-28 marca, podczas osiemnastej edycji targów sprzętu fotograficznego, audio i video - FILM VIDEO FOTO w Łodzi - na stoisku firmy Epson zostaną zaprezentowane drukarki pigmentowe dla fotografii, w tym premierowa SureColor SC-P600.
Najnowszy sprzęt marki Epson

Osoby profesjonalnie zajmujące się fotografią i odbitkami zdjęć zainteresuje prezentacja suchych minilabów producenta. Na stoisku Epsona będzie można także zapoznać się z drukarkami do odzieży DTG (ang. direct-to-gourment) oraz sprzętem do wielkoformatowego druku solwentowego.

Dodatkowo Epson zapewni odwiedzającym Targi dodatkową atrakcję w postaci wystawy czołowych polskich fotografików promującej autorski program produkcji i certyfikacji wydruków kolekcjonerskich Digigraphie.

Urządzenia Epson prezentowane podczas targów:

SureColor SC-P600 jest intuicyjną w obsłudze drukarką w formacie A3+, która odznacza się wysoką jakością wydruku i dużą wydajnością. SC-P600 została wyposażona w zestaw dziewięciu atramentów Epson UltraChrome HD z technologią Vivid Magenta, co poszerza gamę uzyskiwanych kolorów, a także zwiększa gęstość optyczną czerni do 2,86 DMax. Dzięki wbudowanej łączności bezprzewodowej i obsłudze aplikacji AirPrint oraz Google Cloud Print może być obsługiwana bezpośrednio przy pomocy urządzeń mobilnych.

Skaner Perfection V850 PRO wyróżnia się wysoką rozdzielczością sięgającą 6400 dpi. Dodatkowo został wyposażony w wzmocniony podwójny obiektyw do skanowania klisz i zdjęć. Gotowość do pracy w czasie poniżej jednej sekundy, a także dwa uchwyty klisz w znaczny sposób przyspieszają i usprawniają pracę. Ponadto urządzenie posiada funkcję korekty, która umożliwia w automatyczny sposób poprawianie jakości zdjęć, co jest szczególnie przydatne w przypadku, gdy skanowana jest duża ilość materiałów zabrudzonych bądź zarysowanych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto