A A A

Netflix obsługuje hindi

10 sierpnia 2020, 08:00
Z nowej opcji można skorzystać również poza Indiami.
Netflix obsługuje hindi

Menu w hindi

Netflix oferuje pełną obsługę hindi, czyli jednego z trzech najczęściej używanych języków świata. To oznacza, że po zmianie ustawień w sekcji zarządzanie profilami, prawie wszystkie informacje w interfejsie użytkownika będą w hindi. Przetłumaczone będzie zatem m.in. menu czy opis programów. Z opcji można skorzystać nie tylko w Indiach. Wdrożono ją w wersji na komputery, jak i na urządzenia przenośne.

 

Bollywood na platformie

Netflix od jakiegoś czasu rozszerza także swoją ofertę treści w hindi. Systematyczni uzupełniana jest baza o kolejne tytuły z indyjskiej kinematografii. Użytkownicy mogą zatem zobaczyć bollywoodzkie filmy. Są to zarówno bardzo popularne produkcje romantyczne jak i dramaty społeczne. Użytkownicy mogą jednak zobaczyć także kino z gatunku noir, kryminały, komedie oraz filmy familijne i bajki dla dzieci.

fot. Pixabay/Jade87

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto