A A A

Nokia CR-200 - bezprzewodowe ładowanie w samochodzie

8 lipca 2013, 13:08
Nokia poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży uchwytu samochodowego do ładowania bezprzewodowego Nokia CR-200.
Nokia CR-200 - bezprzewodowe ładowanie w samochodzie

Nokia poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży uchwytu samochodowego do ładowania bezprzewodowego Nokia CR-200.

Uchwyt Nokia CR-200 zapewnia stabilne i wygodne trzymanie telefonu, połączone z bezprzewodowym ładowaniem. Energia przekazywana jest dzięki zjawisku indukcji elektromagnetycznej, umożliwiając bezprzewodowe ładowanie smartfonów Nokia Lumia zgodnych z uniwersalnym standardem Qi. Wystarczy włożyć telefon do uchwytu, a on od razu zacznie się ładować.

Urządzenie można przymocować do szyby lub deski rozdzielczej w samochodzie dzięki specjalnej dźwigni. Uchwyt obraca się o 360 stopni, umożliwiając wybór odpowiedniego trybu wyświetlania w telefonie – zarówno pionowego, jak i poziomego. Dodatkowo ładowarka uchwytu jest wyposażona w dodatkowy port USB, który umożliwia podłączenie i jednoczesne ładowanie kolejnego urządzenia.

Ponadto dotknięcie telefonem logo NFC na uchwycie samochodowym uruchomia aplikację Car App. Jest to praktyczna aplikacja stworzona z myślą o kierowcach, która przedstawia informacje o godzinie, poziomie naładowania baterii oraz udostępnia skróty do trzech wybranych aplikacji.

Nokia CR-200 jest dostępna w kolorze czarnym w cenie 289 PLN i jest kompatybilna m.in. ze smartfonami: Nokia Lumia 920, Lumia 820 oraz Lumia 720.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto