A A A

Nowe karty SDXC w ofercie Apacera

7 czerwca 2014, 14:00
Apacer poinformował o wprowadzeniu do oferty nowej generacji kart Secure Digital eXtended Capacity UHS-1.
Nowe karty SDXC w ofercie Apacera

Karta flash SDXC marki Apacer, oferująca 10 klasę prędkości to obecnie jedna z najszybszych kart dostępnych w sprzedaży. Produkt spełnia standardy organizacji SD Association, UHS-I U3 (Ultra High-Speed Bus, klasa prędkości 3) i gwarantuje odczyt oraz zapis danych z szybkością min. 10 MB/s. Takie parametry wymagane są przy nagrywaniu filmów w rozdzielczości full HD i robieniu dużej ilości zdjęć.

Produkt jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami SDHC. Przy zastosowaniu karty o pojemności 64 GB klasy 10, użytkownik ma możliwość płynnego odtwarzania i rejestrowania filmów, czy zdjęć w bardzo wysokiej jakości. W zależności od modelu kamery i kompresji plików, na karcie możemy zapisać 32768 zdjęć zrobionych w jakości 10 MP, w formacie jpg lub zapisać materiał wideo o długości 178 min. w jakości HD.

Cenę detaliczną karty o pojemności 64 GB ustalono na 129 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto