A A A

Nowe monitory iiyama do domu i biura

10 stycznia 2013, 12:45
Nowe monitory iiyama do domu i biura

Firma iiyama wprowadza na rynek dwa nowe modele monitorów stworzonych z myślą o użytkownikach domowych i biurowych – B2280HS i B2480HS – oba dostępne w czarnym i białym kolorze obudowy.

Jak zapewnia producent - iiyama B2280HS i B2480HS to monitory przystosowane do szerokiej gamy zastosowań, zarówno biznesowych jak i domowych. Duże matryce, odpowiednio 22 (B2280HS) i 24 (B2480HS) cale, pozwalają na komfortowe przeglądanie Internetu, oglądanie filmu, czy pracę z dokumentami. Monitory wyposażono w szeroki wachlarz regulacji położenia ekranu, dzięki którym każdy będzie mógł je dopasować idealnie do swoich preferencji. System HAS pozwala na regulowanie wysokości panelu w zakresie 13 cm, a funkcja PIVOT umożliwia obracanie go do trybu portretowego.

Zarówno iiyama B2280HS jak i B2480HS wyposażone są w dwa 2 watowe głośniki stereo, analogowe złącze VGA, oraz cyfrowe DVI i HDMI. Wbudowana funkcja ACR (Advanced Contrast Ratio) automatycznie reguluje kontrast i jasność obrazu, dzięki czemu jest on zawsze optymalny, co jest ważne zarówno przy profesjonalnej obróbce obrazu, jak i w czasie oglądania filmów, czy grania.

Obydwa panele pracują w rozdzielczości natywnej Full HD, 1920x1080 (format obrazu 16:9). Czas reakcji to odpowiednio 2ms (B2480HS) i 5ms (B2280HS), dzięki czemu wszystkie obrazy na ekranie wyświetlane są bez efektu smużenia. Użycie diod LED jako podświetlenia gwarantuje nie tylko bardzo żywy obraz i pełne nasycenie barw, to także rozwiązanie które znacząco ogranicza pobór prądu i redukuje emisję CO2 do środowiska, co sprawia, że te monitory to produkty prawdziwie energooszczędne i ekologiczne.

Sugerowane ceny detaliczne monitorów wynoszą :

iiyama ProLite B2280HS - 756 zł

iiyama ProLite B2480HS - 946 zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto