A A A

Nowe pendrivey USB 3.0 Platinet

10 października 2012, 10:28
Nowe pendrivey USB 3.0 Platinet

Firma Platinet wprowadziła do oferty pendrive’y USB 3.0 w trzech najbardziej popularnych pojemnościach: 16GB, 32GB i 64GB.

Pendrive USB 3.0 gwarantuje nawet 10-krotnie szybszy transfer danych niż pendrive’y w standardzie USB 2.0. Jednocześnie Platinet USB 3.0 są w pełni kompatybilne ze starszym standardem USB 2.0.

Dzięki wysokiej wydajności można zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt minut przy przesyłaniu danych. Do pendrive’a dołączone specjalne oprogramowanie Security Software, które umożliwia zabezpieczanie dostępu do ważnych danych za pomocą hasła. Program tworzy tzw. Security Area (oddzielną partycję) do której dostęp możliwy jest tylko po wpisaniu prawidłowego hasła. Dodatkowo oprogramowanie umożliwia uruchamianie plików ISO, ustawianie bootowania oraz blokowanie komputera.

Obudowa wykonana jest z aluminium połączonym z twardym plastikiem, co zapewnia najwyższą trwałość pendrive’a i bezpieczeństwo danych. Pendrive jest tak zaprojektowany, że można go przypiąć do breloka , kluczy czy też smyczy.xxx Dzięki pracy w standardzie Plug and Play jest automatycznie wykrywany przez komputery wyposażone w porty USB bez konieczności instalowania dodatkowych sterowników. Dodatkową zaletą pendrive'a jest niski pobór mocy i szybki transfer danych.

Gwarancja na urządzenie wynosi 2 lata.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto