A A A

Nowe produkty Raptor dla graczy

10 października 2012, 14:57
Nowe produkty Raptor dla graczy

Akcesoria Raptor cieszą się dużym uznaniem wśród graczy komputerowych. Na polskim rynku pojawiły się dwa nowe produkty sygnowane tą marką - słuchawki multimedialne LH1 Evo Gaming oraz pad LG2.

Słuchawki są jednym z najważniejszych atrybutów gracza. Z jednej strony pozwalają usłyszeć szelest skradającego się przeciwnika, a z drugiej umożliwiają komunikację z innymi uczestnikami zabawy. Model Raptor LH1 Evo Gaming, wyposażony w mikrofon, wyróżnia się wyjątkową lekkością. Słuchawki są bardzo wygodne, nie uciskają głowy, a uszy otaczają miękkie nauszniki.

W ślad za ergonomią idzie doskonałe brzmienie. Efektowne wysokie dźwięki oraz głębokie basy gwarantują niezapomniane doznania w trakcie grania. Producent zapewnia, że słuchawki znakomicie sprawdzają się podczas gier wieloosobowych. Zakres częstotliwości przenoszonych przez słuchawki mieści się w przedziale 20 Hz-20 kHz, zaś czułość 113 dB +/- 3 dB.

Z kolei nowy pad Raptor LG2 powinien zainteresować przede wszystkim wielbicieli gier sportowych. Użytkownik ma do dyspozycji 6 cyfrowych przycisków oraz cztery boczne. Ośmiokierunkowy przycisk krzyżowy ułatwia poruszanie się po menu. Pad może pracować w trybie Turbo (przyspieszenie). Antypoślizgowa i odporna na odciski palców powłoka sprawia, że gracz nie musi obawiać się utraty pewnego chwytu, nawet jeśli jego dłoń porusza się w bardzo szybkim tempie.

Produkty Raptor należą do akcesoriów komputerowych z najwyższej półki. Jakość wykonania, ergonomia oraz funkcjonalność wychodzą naprzeciw wysokim wymaganiom miłośnikom gier komputerowych. Wiele wskazuje na to, że dwa najnowsze produkty także sprostają oczekiwaniom graczy. Hama oferuje słuchawki LH1 Evo Gaming w cenie 119 zł, natomiast zakup pada Raptor LG2 wiąże się z wydatkiem 99,90 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto