A A A

Nowe tunery telewizji cyfrowej DVB-T od Manty

11 kwietnia 2013, 12:07
Nowe tunery telewizji cyfrowej DVB-T od Manty

Firma Manta S.A. wprowadza na rynek najnowsze modele tunerów naziemnej telewizji cyfrowej. Urządzenia DVBT010 HD i DVB07 HD łączą zaawansowane funkcje z przystępną ceną.

DVBT010 HD i DVB07 HD są w pełni kompatybilne ze standardami telewizji cyfrowej i pozwalają cieszyć się coraz większą gamą programów telewizyjnych oraz stacji radiowych dostępnych w Polsce. Urządzenia odbierają sygnał DVB-T aż do rozdzielczości 1920 x 1080 full HD w formatach MPEG-2 oraz MPEG-4, z cyfrowym dźwiękiem w formacie Dolby Digital oraz Dolby Digital Plus. Dzięki wbudowanym złączom HDMI oraz SCART dekodery DVBT010 HD i DVB07 HD współpracują z odbiornikami TV zarówno nowego, jak i starego typu, a także z wszystkimi antenami dostępnymi na rynku. Tygodniowy program telewizyjny EPG dostępny na ekranie po wciśnięciu przycisku pomoże odnaleźć godziny nadawania ulubionych programów, a także pozwoli na zaplanowanie ich nagrywania.

Tunery DVBT010 HD i DVB07 HD spełniają również funkcję nagrywarek oraz odtwarzaczy multimedialnych. Po podłączeniu pendriva bądź dysku twardego za pomocą przewodu USB urządzenia są gotowe do nagrywania sygnału telewizyjnego w najwyższej jakości, a także odtwarzania znajdujących się na nośnikach plików multimedialnych. Dekodery DVBT010 HD i DVB07 HD wspierają wszystkie najpopularniejsze formaty filmów, w tym AVI oraz MKV, także z polskimi napisami w licznych formatach. Użytkownik wykorzysta tunery również do przeglądania zdjęć zapisanych w formacie JPG bądź BMP, a także bez problemu odtworzy swoją kolekcję plików MP3 oraz WMA.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto