A A A

Nowy projektor od Acera - model X1270

5 lutego 2013, 12:57
Nowy projektor od Acera - model X1270

Firma Acer wprowadziła dzisiaj do sprzedaży projektor X1270. Został on skierowany do użytkowników biznesowych oraz do placówek edukacyjnych.

Projektor Acer X1270 wyświetla obraz w rozdzielczości XGA (1024x768) i wspiera sygnał wejściowy w rozdzielczości Full HD (1920x1080), zapewniając jasność na poziomie 2700 Lumenów przy kontraście 10.000:1. Urządzenie działa w standardzie DLP 3D ready oraz posiada funkcję DynamicBlack, dzięki której ciemne sceny będą wyświetlane w znacznie lepszej jakości. Waga wynosząca zaledwie 2.5 kg sprawia, że nowy projektor jest łatwy w transporcie. X1270 jest przystosowany do wytężonej pracy – żywotność lamp w trybie ExtremeEco wynosi aż 7000 godzin, a dzięki przemyślanej konstrukcji, ich wymiana jest wyjątkowo łatwa. Niezależnie od zastosowania, użytkownicy projektora wykorzystają autorskie technologie poprawiające jakość obrazu: Acer ColorBoost oraz Acer SpectraBoost.

Acer X1270 posiada szereg uniwersalnych złącz: dwa analogowe RGB/D-sub, RCA, S-video oraz PC Audio (mini jack). Kontrola urządzenia dobywa się za pomocą wbudowanego interfejsu, lub bezpośrednio z komputera, za pośrednictwem USB lub D-Sub. Specjalnie z myślą o użytkownikach biznesowych, najnowszy projektor wyposażono w funkcje natychmiastowego wybudzenia, Acer ePower Management oraz w możliwość podłączenia do wielu komputerów PC jednocześnie, czy opcję loop-through.

Cena detaliczna urządzenia to 1499 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto