A A A

Odporna kamera od Nateca

28 czerwca 2013, 13:14
Odporna kamera od Nateca

Natec wprowadził do sprzedaży kamery sportowe, wyposażone w odporną na wodę, uszkodzenia mechaniczne, czy zmienne warunki atmosferyczne obudowę.

Kamera Natec SPORT CAM HD50 jest urządzeniem przeznaczonym do rejestrowania wszelkich aktywności sportowych niezależnie od miejsca i warunków atmosferycznych. Nowość posiada w zestawie obudowę odporną na wilgoć, kurz i inne zabrudzenia. Wodoodporny korpus pozwala na nurkowanie do 10 m.

Dodatkowe akcesoria pozwalają wykorzystać kamerę podczas jazdy na rowerze, nartach czy rolkach. Użytkownik może za pomocą dodatkowego uchwytu zamontować kamerę na kasku lub na szelkach na klatce piersiowej. Dołączona do zestawu przyssawka pozwala na przymocowanie kamery do płaskiej powierzchni i zastosowanie kamery także jako rejestrator samochodowy.

Wbudowana matryca CMOS pozwala robić zdjęcia o maksymalnej rozdzielczości 12 megapikseli. Nagrywanie filmu odbywa się w jakości Full HD 1080p przy 30 klatkach na sekundę. Cam HD50 uzbrojono w funkcję stabilizacji obrazu, która niweluje drgania podczas rajdu po wyboistych szlakach. Producent zadbał również o duży dotykowy panel 2,4", jasny obiektyw F 3,1 i port na karty microSD. Intuicyjne, proste menu ekranowe umożliwia bezproblemową obsługa kamery.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, a sugerowana cena detaliczna wynosi 439 zł.

Cechy urządzenia:

- wideo w jakości Full HD 1080P@30fps

- szeroki kąt nagrywania

- wodoodporna obudowa w zestawie

- pilot zdalnego sterowania

- 3 tryby: kamera sportowa/rejestrator samochodowy/aparat fotograficzny


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto