A A A

Olympus dla miłośników filmowania

15 maja 2020, 17:20
Zestaw obejmuje aparat OM-D E-M5 Mark III oraz rejestrator dźwięku LS-P4 wyposażony w funkcję „Klapsa Filmowego”.
Olympus dla miłośników filmowania

Obraz i dźwięk

Olympus LS-P4, wchodzący w skład zestawu dla filmowców, umożliwia rejestrowanie dźwięku w jakości Hi-Res, czyli wyższej od tej, którą oferują płyty CD – będące przez kilkadziesiąt lat wzorcem jakości w świecie audio.

LS-P4 rejestruje pasma w zakresie od 20 Hz do 20 kHz, zapewniając przy tym bogaty dźwięk stereo.

Na zestaw filmowy składa się również kompaktowy i wytrzymały aparat OM-D E-M5 Mark III. Zarówno producenci wideo, jak i youTuberzy zwykle wybierają małogabarytowe, łatwe w przenoszeniu sprzęty. Szczególnie oni powinni więc docenić niewielką masę tego modelu oraz możliwość korzystania z niego nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych.

Znajdujący się w pakiecie uniwersalny aparat z wydajnym autofokusem, skuteczną stabilizacją obrazu oraz funkcjami „OM-D Movie" daje kreatywnym twórcom wideo dodatkowe możliwości. To w połączeniu z szerokokątnym obiektywem M.Zuiko Digital ED 12 mm F2.0 oraz rejestratorem liniowym LS-P4 z pewnością ułatwi pracę filmowców.

 

Mieć oko na kadr

OM-D E-M5 Mark III, będący fundamentem nowych zestawów Olympusa, wyróżnia się wytrzymałym i uszczelnionym korpusem, dzięki któremu aparat jest odporny na pył, mróz i zachlapania.

Bezlusterkowiec został również wyposażony w matrycę 20,4 MP Live MOS, szybki procesor obrazu TruePic VIII (stosowany w OM-D E-M1 Mark II) oraz wbudowany 5-osiowy system stabilizacji obrazu.

Pakiet filmowy OM-D dostępny jest w cenie 8990 zł. Wchodzący w skład zestawu aparat OM-D objęty jest dodatkową, 6-miesięczną gwarancją po rejestracji na platformie http://my.olympus.eu.

fot. Olympus


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto