A A A

Opinie o przedmiotach na Znam.to

30 września 2008, 14:19
Opinie o przedmiotach na Znam.to

Agora uruchomiła nowy serwis społecznościowy Znam.to, którego celem jest zbieranie opinii, recenzji i ocen produktów na podstawie informacji i własnych doświadczeń użytkowników.

Towary zostały podzielone na kilkanaście kategorii tematycznych, w których znajdziemy kolejne podkategorie. Dobre i szczegółowe posortowanie jest przydatne podczas wyszukiwania produktów i dodawania opinii. Ciekawą funkcją są tagi, pozwalające na wybór recenzji określających upodobania i styl życia użytkowników oceniających. Na razie liczba dodanych opinii i recenzentów jest mała, jednak z biegiem czasu baza z pewnością będzie się stopniowo rozrastać.

- Serwis Znam.to wpisuje się w nowy trend w sieci zwany social shoppingiem, który w dużej mierze działa jak porównywarka jakości i jest kolejnym etapem rozwoju znanych internautom porównywarek cen - mówi Izabela Dauksza, szef projektu Znam.to.

Źródło: Gazeta.pl, Informacja prasowa


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto