A A A

Pamięci DDR4 dla overclockerów

5 stycznia 2015, 07:40
ADATA Technology, producent wysokowydajnych modułów DRAM i pamięci NAND Flash, wprowadza pamięci dla overclockerów XPG Z1 Gold Edition, taktowane z prędkością: 3000/3200/3300/3333 MHz. Pamięci ADATA DDR4 XPG Z1 współpracują z platformą Intel Haswell-E.
Pamięci DDR4 dla overclockerów

DDR4 przewyższa DDR3 dzięki zwiększonej wydajności i niższemu zużyciu energii. Napięcie robocze w XPG Z1 zostało zmniejszone z 1,5 V do 1,35 V, co przekłada się na zmniejszenie zużycia energii o 10% i pomaga w utrzymaniu niższej temperatury pracy systemu, zapewniając w ten sposób większą stabilność działania. ADATA XPG Z1 Gold Edition DDR4 zapewnia wysoką prędkość pracy dzięki taktowaniu do 3333 MHz przy opóźnieniach CL16-16-16 i szybkości transferu sięgającej 26,6 GB/sek. XPG Z1 korzystają z profilu Intel XMP 2, co umożliwia ich szybki i łatwy montaż bez zmiany ustawień BIOSu, a jednocześnie zapewnia zwiększoną wydajność i stabilność.

Projekt XPG Z1 Gold Edition inspirowany jest skrzydłem samolotu odrzutowego z elementami tekstury włókien węglowych używanych w samochodach wyścigowych, symbolizuje to pogoń za ekstremalną wydajnością. Dzięki unikatowej technologii przewodzenia cieplnego (ang. Thermal Conductive Technology) i 10-warstwowej płytce drukowanej z podwójną warstwą miedzi (2 oz PCB), kości pamięci w XPG Z1 mogą bezpośrednio stykać się z radiatorem, zapewniając elektronice i PCB pracę w środowisku o równomiernej temperaturze. W ten sposób skutecznie zmniejsza się opór elektryczny i zużycie energii, co znacznie poprawia jakość transmisji sygnału.

Moduł DDR4 DRAM XPG Z1 jest wykonany jedynie z najlepszych kości, starannie wyselekcjonowanych w procesie restrykcyjnej kontroli jakości. Te najnowsze pamięci DDR4 DRAM ADATA korzystają z najdoskonalszego rodzaju płytki drukowanej, co skutecznie zwiększa żywotność modułów pamięci. W celu zapewnienia klientom długotrwałego użytkowania i maksymalnego poziomu niezawodności, wszystkie moduły pamięci dla graczy ADATA XPG są sprzedawane z dożywotnią gwarancją producenta.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto