A A A

Panasonic Toughpad FZ-A1 dostępny w Polsce

11 grudnia 2012, 08:37
Panasonic Toughpad FZ-A1 dostępny w Polsce

Na polskim rynku pojawił się tablet Panasonic Toughpad FZ-A1, stworzony dla osób korzystających z urządzeń mobilnych w trudnych warunkach terenowych i atmosferycznych.

Toughpad FZ-A1 wyposażony jest w matowy ekran XGA typu multi touchscreen o przekątnej 10,1 cala. Matryca pokryta jest filtrem redukującym odbicie światła. Tablet zawiera dwurdzeniowy procesor Marvell o częstotliwości 1.2GHz, 1GB pamięci RAM zaś pojemność dysku twardego urządzenia wynosi 16 GB. Ilość zapisywanych danych można zwiększyć do 32 GB dzięki kartom Micro SD. Urządzenie ważące niespełna 1 kilogram jest zabezpieczone przed oddziaływaniem wody oraz kurzu. Tablet może pracować w temperaturach od –10 °C do +50 °C, zaś jego konstrukcja gwarantuje odporność na upadki z wysokości do 120 cm.

Mobilność tabletu i dostęp do niezbędnych danych zapewnia moduł WiFi oraz technologia Bluetooth v2.1. Poprzez zamontowanie opcjonalnego bezprzewodowego modułu łączności szerokopasmowej 3G Ericsson F5521gw możliwe jest pobieranie danych z prędkością do 21Mbps. Urządzenie posiada również wbudowany system nawigacji satelitarnej (GPS) oraz baterię umożliwiającą działanie tabletu przez 10 godzin bez konieczności podłączenia do prądu.

Dodatkowo w tablecie zamontowane zostały aparaty o rozdzielczości 2 Mpx z przodu i 5 Mpx z tyłu, które pomagają w tworzeniu dokumentacji fotograficznej. Ponadto Toughpad FZ-A1 oferuje możliwość złożenia podpisu na dotykowym ekranie urządzenia.

W Polsce tablet znajduje się w sprzedaży u Autoryzowanych Partnerów Handlowych Panasonic w cenie od 4800 zł netto (wersja standardowa) oraz 5500 zł netto (wersja z modułem 3G).


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto