A A A

Paris Hilton w metawersum. Na Sylwestra.

29 grudnia 2021, 10:00
Ostatniego dnia roku celebrytka pojawi się na swojej wirtualnej wyspie na platformie Roblox.
Paris Hilton w metawersum. Na Sylwestra.

Wpadnij do Paris World

Paris Hilton zarabia ok. miliona dolarów dziennie jako celebrytka zabawiająca imprezowiczów w klubach w Chinach, Dubaju i na Ibizie. To samo będzie robiła ostatniego dnia roku – tyle, że na własnej wirtualnej wyspie – Paris World – na platformie Roblox.

Fani odwiedzający to miejsce w metawersum mogą odkrywać cyfrowe repliki posiadłości gwiazdy w Beverly Hills, spacerować po promenadzie inspirowanej weselem, które Hilton wspólnie z Carterem Reumem zorganizowała na początku tego roku na molo w Santa Monica i zwiedzać wyspę luksusowym samochodem lub jachtem. Za uczestnictwo w tych atrakcjach (tym razem w towarzystwie samej Hilton) trzeba oczywiście zapłacić – kupując wirtualną odzież dla swojego awatara lub płacąc za rezerwację przejażdżki skuterem wodnym.

O planach gwiazdy na Sylwestra poinformował Reuters.

Fot. Twitter


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto