A A A

Pełna wersja pakietu Windows Live

7 listopada 2007, 13:38
Pełna wersja pakietu Windows Live

Od początku tygodnia dostępna jest pełna wersja pakietu Windows Live – dotychczas użytkownicy mogli testować aplikacje w wersji beta. Live stanowi pomost między programami instalowanymi na dysku twardym komputera a usługami sieciowymi.
Najciekawsze elemnty pakietu to:
Klient poczty – Windows Live Mail – obsługujący konta Hotmail, Gmail i AOL
Windows Live Photo Gallery – program pozwalający na zarządzanie internetowymi galeriami zdjęć w serwisach, takich jak Flickr.
Live Writer, czyli edytor tekstu pozwalający na prowadzenie wpisów w blogach internetowych.

W Windows Live znalazły się także dwie aplikacje w wersji testowej beta. Chodzi o Live Calendar, czyli kalendarz i jednocześnie organizer, oraz Windows Live Skydrive – aplikacja pozwalająca na przechowywanie danych w sieci, na udostępnionym przez Microsoft koncie (obecnie o pojemności 1 GB). Instalator pakietu można pobrać pod tym adresem.

Źródło: Microsoft


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto