A A A

PicoPix 3514 - biznesowy projektor dla mobilnych

28 stycznia 2015, 07:40
Kieszonkowe projektory Philips PicoPix 3514 są już dostępne w Polsce. Edycja biznesowa wyposażona została w zestaw przydatnych akcesoriów: statyw, ładowarkę samochodową oraz torbę podróżną.
PicoPix 3514 - biznesowy projektor dla mobilnych

PicoPix 3514 należy do odświeżonej, 3-generacji kieszonkowych projektorów marki Philips. Bazuje na zaprezentowanym w październiku ubiegłego roku modelu PPX 3414. Źródłem światła w urządzeniu jest lampa LED RGB o jasności 140 ANSI lumenów i żywotności do 30 000 godzin.

Projektor może wyświetlać obraz o przekątnej 120 cali i rozdzielczości 854 x 480 pikseli. Współczynnik kontrastu wynosi 1000:1. Dzięki niewielkim gabarytom (105 x 105 x 31,5 mm), ważący zaledwie 270 g PPX 3514 jest w pełni przenośny. Bateria o pojemności 1800 mAh pozwala na korzystanie z urządzenia bez dostępu do zasilania sieciowego. Czas pracy na baterii to 2 godziny.

Dołączone akcesoria w postaci: pilota, kabli HDMI oraz mini USB, statywu, ładowarki samochodowej i torby podróżnej, znacznie rozszerzają funkcjonalność projektora. Ponadstandardowe wyposażenie edycji biznesowej daje użytkownikowi możliwość elastycznego korzystania z PicoPix w każdych warunkach, niezależnie od tego czy jest to praca w biurze, czy też w podróży służbowej.

Projektor kieszonkowy w edycji biznesowej podobnie jak pozostałe modele z rodziny PicoPix (PPX 3414 i PPX 3614), jest w stanie samodzielnie odtwarzać popularne formaty wideo, zdjęcia, dokumenty pakietu Microsoft Office oraz pliki PDF. Obsługuje karty pamięci SD, ale również zewnętrzne nośniki flash USB i dyski twarde.

PPX 3514 został wyposażony we wbudowany głośnik, posiada również intuicyjny panel kontrolny i bogaty zestaw złączy: A/V, jack 3,5 mm, VGA, mini-HDMI i USB z obsługą MHL. Można do niego podłączyć stację muzyczną oraz tuner DVB-T, dedykowane dla 3-ciej generacji projektorów PicoPix.

Urządzenie można już nabyć w kanale B2B. Sugerowana cena detaliczna kieszonkowego projektora Philips PicoPix 3514 w to 1649 PLN brutto.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto