A A A

Pigułka od Dr.Dre

7 grudnia 2012, 12:31
Hama wprowadza na polski rynek bezprzewodowe głośniki Beats Pill, kolejny produkt sygnowany przez kultowego rapera i producenta muzycznego.
Pigułka od Dr.Dre

Hama wprowadza na polski rynek bezprzewodowe głośniki Beats Pill, kolejny produkt sygnowany przez kultowego rapera i producenta muzycznego.

Twórcy wpadli na oryginalny pomysł, nadając głośnikom Beats Pill kształt … pigułki. Ta kryje w sobie szereg cennych składników działających na zmysł słuchu.

„Pigułka” obsługuje technologie Bluetooth oraz NFC. Tradycyjna metoda bezprzewodowego łączenia urządzeń, polegająca na parowaniu, jest dość żmudna. NFC znacznie przyspiesza proces, wystarczy przybliżyć telefon kompatybilny z NFC do głośnika i następuje automatyczne połączenie. Głośniki oprócz odtwarzania muzyki mogą też spełniać rolę zestawu głośnomówiącego. Ich czas pracy na baterii wynosi około 7 godzin przy poziomie głośności 80 decybeli. Baterię ładuje się poprzez złącze USB. Jeśli w ciągu 30 minut głośniki nie wykryją źródła dźwięku, automatycznie się wyłączają.

To niewielkie urządzenie, o długości 190 mm i 45 mm wysokości, wadze 0,3 kilograma, potrafi wydawać dźwięki o mocy 12 W. Głośniki łączą się ze sprzętem za pomocą modułu Bluetooth lub poprzez gniazdo 3,5 mm.

Głośniki Beats Pill są dostępne w trzech kolorach – białym, czarnym i czerwonym, ich cena wynosi 849 złotych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto