A A A

Podstawka pod tablet Modecom BASE MC-TH14

10 lipca 2013, 08:04
Podstawka pod tablet Modecom BASE MC-TH14

Firma Modecom prezentuje najnowszy model podstawki pod tablety BASE MC-TH14. Produkt ten wyróżnia się opływowymi kształtami oraz łatwą w transporcie konstrukcją.

Modecom BASE MC-TH14 to kompaktowych rozmiarów składana podstawka pod smartfon i tablet, która ma na celu podnieść komfort pracy z tymi popularnymi w ostatnim czasie urządzeniami multimedialnymi. Produkt ten sprawdzi się idealnie zwłaszcza podczas przeglądania stron internetowych, oglądania filmów, czy prowadzenia wideokonferencji. Konstrukcja -TH14 pozwala korzystać ze smartfonów oraz tabletów wyposażonych w przekątną ekranu w przedziale od 7 do 10”.

Producent zadbał również oto, aby zarówno sama podstawka, jaki i umieszczony w niej tablet nie zmieniły położenia w trakcie pracy. Z tego względu w najbardziej newralgicznych miejscach tj. w miejscu w którym tablet dotyka podstawki oraz podstawka dotyka podłoża, umieszczono specjalne silikonowe stabilizatory położenia. Tego typu rozwiązanie ma zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa dla umieszczonego w konstrukcji cennego sprzętu.

Sugerowana cena detaliczna: 29,49 zł/brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto