A A A

Podwójna moc dla iPhone'a 5

1 lipca 2013, 08:07
Podwójna moc dla iPhone'a 5

Firma Alstor zaprezentowała Juice Pack Plus marki mophie. Jest to obudowa z wbudowaną baterią o mocy 2100 mAh, przeznaczona do modelu iPhone 5.

Firma Alstor wprowadza do swojej oferty najnowszy produkt marki mophie - Juice Pack Plus. Jest to ultra-cienka obudowa z wbudowaną baterią o mocy 2100 mAh, przeznaczona do modelu iPhone 5.

Produkt o nazwie mophie Juice Pack Plus ma ergonomiczny kształt, jest poręczny, a gumowa powłoka antywstrząsowa chroni telefon podczas upadku. Równocześnie jest to najbardziej żywotna obudowa z baterią mophie dostępna na rynku. 2100 mAh to dodatkowe 120 proc. mocy dodanej do standardowej baterii iPhone 5. W praktyce oznacza to do 10 godzin więcej rozmów w 3G, do 50 godzin więcej słuchania muzyki i do 12 godzin dłuższe serfowanie w internecie z wykorzystaniem Wi-Fi.

Jedną z zalet urządzenia jest bardzo prosta i intuicyjna obsługa. Po założeniu obudowy na iPhone, wystarczy przełączyć suwak i telefon zaczyna korzystać z mophie. Bateria ładowana jest za pośrednictwem dołączonego kabla USB. W nowym modelu zmieniono gniazdo zasilania z 0,5A na 1A, dzięki czemu znacznie skrócił się czas potrzebny na pełne naładowanie baterii.

Cena detaliczna mophie Juice Pack Plus wynosi 399zł. Obudowa dostępna jest w kolorach czarnym i białym.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto