A A A

Polska premiera urządzeń z rodziny FRITZ!

27 lutego 2013, 16:48
Firma AVM z siedzibą w Berlinie wprowadza na polski rynek urządzenia z rodziny FRITZ! przeznaczone dla domu. Prezentowane przez producenta: wielofunkcyjny router, powerline, WLAN repeater i karta sieciowa WiFi.
Polska premiera urządzeń z rodziny FRITZ!

Wprowadzane na polski rynek urządzenia to: wielofunkcyjny inteligentny router FRITZ!Box 3270, karta sieciowa FRITZ!WLAN USB Stick N, FRITZ!WLAN Repeater 300E oraz FRITZ!Powerline 500E. Ze względu na swoją wszechstronność FRITZ!Box stanowi prawdziwe cyfrowe serce domu, FRITZ!Powerline umożliwia wykorzystanie sieci elektrycznej do udostępniania domowej sieci komputerowej, FRITZ!WLAN Repeater  zwiększa zasięg i wydajność sieci, a FRITZ!WLAN USB Stick pozwala na podłączenie komputera do sieci bezprzewodowej.

Urządzenia FRITZ! zostały włączone do oferty największych polskich dystrybutorów sprzętu IT. Wysoka niemiecka jakość urządzeń oraz prostota ich obsługi to najważniejsze atuty FRITZ! Urządzenia są zaopatrzone w polskojęzyczne instrukcje obsługi, do dyspozycji użytkowników pozostaje także polskojęzyczny system wsparcia technicznego. Produkty FRITZ! są kompatybilne z większością dotychczas dostępnych na polskim na rynku urządzeń sieciowych. Użytkownicy FRITZ! mają zapewnione bezpłatne i regularne aktualizacje oprogramowania.

FRITZ!Box 3270 łączy funkcje bezprzewodowego routera i serwera mediów; pozwala na podłączenie wszystkich komputerów w domu lub biurze do sieci Internet za pośrednictwem linii ADSL/ADSL2+ lub łączy kablowych oraz bezprzewodowo w standardzie WLAN 802.11n 300 Mbit/s. Ponadto FRITZ!Box oferuje możliwość korzystania z internetu mobilnego za pomocą modemów USB HSPA/LTE, a także specjalne integracje z smartfonami i tabletami z systemami Android oraz iOS.

FRITZ!WLAN USB Stick N łączy komputer z sieciami WLAN; prostą instalację zapewnia technologia Stick&Surf.

FRITZ!WLAN Repeater 300E zwiększa zasięg i wydajność sieci WLAN N 300 Mbit/s; kompatybilny ze wszystkimi standardowymi routerami WLAN; prosta instalacja w każdym gniazdku elektrycznym.

FRITZ!Powerline 500E udostępnia sieć domową w gniazdkach elektrycznych z prędkością przesyłu danych aż do 500 Mbit/s; wyjątkowo proste i energooszczędne połączenie wszystkich elementów sieci domowej; domyślnie aktywowane bezpieczne szyfrowanie zgodnie ze 128-bit AES.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto