A A A

Predator G5920 - nowy komputer od Acera

10 grudnia 2012, 12:42
Predator G5920 - nowy komputer od Acera

Acer przedstawił najnowszy komputer Predator G5920. Producent zapewnia, że urządzenie zostało ukształtowane przez pasję do multimediów i gier z bogatą grafiką.

Komputery z serii Predator G5920 zostały wyposażone w procesory Intel Core trzeciej generacji. Wydajność procesora jest dynamicznie dostosowywana do obciążenia systemu, dzięki czemu komputer radzi sobie z wymagającymi zadaniami, takimi jak edytowanie plików multimedialnych, czy gry z najwyższym poziomem szczegółów graficznych. Ponadto, procesory mają odblokowany mnożnik, co pozwala użytkownikom na przetaktowanie i znaczne zwiększenie wydajności przy użyciu programu Intel Extreme Tuning Utility (IXTU). Mając do dyspozycji wszystkie istotne narzędzia i funkcje służące do tuningu, doświadczeni użytkownicy mogą zwiększyć wydajność systemu.

Wnętrze Predatora zostało zamknięte w matowej obudowie o opływowym kształcie. Górna powierzchnia obudowy jest nachylona pod kątem, dzięki czemu pozwala na łatwiejszy dostęp do gniazd USB i audio. Z przodu obudowy kryje się jeszcze jedno, godne uwagi, rozwiązanie – dwie kieszenie na opcjonalne dyski twarde typu „easy-swap” pozwalające na łatwe powiększenie pamięci masowej. Dzięki nim można zawsze mieć miejsce na stale rosnącą kolekcje multimedialnych plików. Kieszenie te pozwalają na szybkie zastąpienie zapełnionego dysku nowym, a także bezproblemowe wyjęcie dysku w celu pokazania multimediów znajomym.

Dostępna konfiguracja:

Acer Predator 5920 - Intel Core i5-2320, pamięć RAM 4GB, dysk twardy 1TB, grafika AMD HD7770 2GB, napęd DVD RW, system Windows 8, klawiatura i mysz w zestawie, cena 3 699 zł brutto


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto