A A A

Premiera myszy Genesis Xenon 800

26 czerwca 2020, 16:50
Producent reklamuje nowy produkt jako ultralekki flagowiec.
Premiera myszy Genesis Xenon 800

Mysz dla graczy

Genesis Xenon 800 to mysz zaprojektowana na potrzeby graczy. Producent kusi konsumentów m.in. jej lekkością (waży ok. 58 gramów) oraz matową, perforowaną obudową gadżetu. Dodatkowo daje też obudowę o pełnej strukturze.

 

Dopasowana do użytkownika

Interesująco wygląda dostarczany przez producenta w zestawie system odważników, które pozwalają dostosować mysz do preferencji gracza. W komplecie znajduje się 12 ciężarków, które umożliwiają dociążenie urządzenia o ok. 20 gramów i poprawę rozkładu wagi. Wnętrze myszy skrywa ponadto japońskie przełączniki Omron o żywotności 20 mln kliknięć.

 

W ruchu

Genesis Xenon 800 śledzi poczynania gracza przy pomocy sensora PixArt PMW3389 o rozdzielczości 16 000 dpi, którą można zmienić na jeden z siedmiu dostępnych poziomów za pomocą przycisku na korpusie urządzenia.

Według danych producenta można także wyregulować LOD (Lift-off Distance) – są trzy zdefiniowane ustawienia. Mysz ma łącznie osiem programowalnych przycisków. Można im przypisywać niestandardowe funkcje i makra, wykorzystując dołączone oprogramowanie. Preferencje mogą być zachowywane w ramach profili we wbudowanej pamięci.

Mysz Genesis Xenon 800

Mysz Genesis Xenon 800 wzbogacono o konfigurowalne podświetlenie RGB z efektem PRISMO. Całość uzupełniają teflonowe ślizgacze ruchome na każdej powierzchni oraz przewód z tekstylnym oplotem.

Dane techniczne Xenon 800

Przedsprzedaż urządzenia ruszy 26 czerwca i potrwa do 3 lipca br. Mysz będzie wówczas dostępna wyłącznie w sklepach Euro RTV AGD i marki Genesis, a jako przedpremierowy bonus konsumenci otrzymają uchwyt na przewód myszki Genesis Vanad 300 za symboliczną złotówkę. Wysyłka sprzętu ruszy 3 lipca, w dniu rynkowego debiutu. Wtedy także mysz Genesis Xenon 800 pojawi się w ofertach pozostałych sklepów w cenie 229 zł.

fot. Genesis


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto