A A A

Produkcje studiów filmowych KADR i TOR za darmo w serwisie YouTube

14 czerwca 2013, 11:25
Studia Filmowe KADR i TOR pojawiły się platformie YouTube, oddając do dyspozycji internautów ponad 60 tytułów kultowych polskich komedii, dramatów i filmów sensacyjnych.
Produkcje studiów filmowych KADR i TOR za darmo w serwisie YouTube

Studia Filmowe KADR i TOR pojawiły się platformie YouTube, oddając do dyspozycji internautów ponad 60 tytułów kultowych polskich komedii, dramatów i filmów sensacyjnych.

Internauci mogą oglądać za darmo komedie, takie jak: “Rejs" Marka Piwowskiego, “Seksmisja" i “Va bank" Juliusza Machulskiego, “Brunet wieczorową porą" Stanisława Barei oraz “Nie lubię poniedziałku" Tadeusza Chmielewskiego, a także klasykę polskiego kina m.in.: “Popiół i diament" czy “Niewinni czarodzieje" Andrzeja Wajdy, “Amator" i “Przypadek" Krzysztofa Kieślowskiego oraz “Ucieczka z kina Wolność" Wojciecha Marczewskiego.

W dorobku obu najstarszych polskich studiów filmowych znajduje się ponad 800 dzieł rodzimej kinematografii. Zarówno TOR jak i KADR planują sukcesywnie udostępniać na swoich kanałach kolejne filmy.

Filmy będą dostępne bezpłatnie, a przychody z reklam zasilą prowadzony przez studia proces rekonstrukcji cyfrowej starych filmów oraz produkcję nowych. Studia będą także korzystały z systemu Content ID, który zapewnia pełną ochronę praw autorskich i umożliwia całościowe zarządzanie treściami na YouTube. Dzięki globalnemu zasięgowi YouTube, polskie kino mogą oglądać internauci z całego świata.

- Cieszymy się, że Studia KADR i TOR będą miały możliwość bezpłatnego udostępnienia swoich zasobów filmowych szerokiej grupie internautów. Jednocześnie formaty reklamowe wdrożone przez YouTube, takie jak reklama pomijalna, gwarantują komfort oglądania i dostosowanie reklam do zainteresowań widza - powiedział Maciej Sojka, kierujący współpracą z partnerami YouTube w Europie Środkowo-Wschodniej.

Kanały Studiów Filmowych KADR i TOR są dostępne pod adresami:

http://www.youtube.com/studiofilmowekadr

http://www.youtube.com/studiofilmowetor


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
lajkonik12
17 czerwca 2013, 19:36
Sprawdzilem i fajna inicjatywa tylko szkoda ze na yt da sie te filmy obejrzec tylko w jakosci 480p (przynajmniej w przypadku seksmisji)
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto