A A A

Projektor Acer H6510BD

26 lutego 2013, 08:46
Projektor Acer H6510BD

Następca bestsellerowego modelu Acer H6500, przeznaczony dla wymagających miłośników kina domowego, 3D i gier, trafił dzisiaj do sprzedaży w cenie 3099 zł.

Projektor Acer H6510BD, współpracujący z popularnymi technologiami 3D, takimi jak Blu-ray 3D, DLP 3D oraz NVIDIA 3DTV Play, jest wyposażony w technologię Acer 2D-to-3. Umożliwia ona automatyczne konwertowanie każdego sygnału wideo 2D doprowadzonego do wejścia HDMI na 3D. Nie jest do tego potrzebne dodatkowe oprogramowanie: wystarczy wyświetlić menu ekranowe, a następnie włączyć funkcję konwersji.

Producent zapewnia, że dzięki podstawowej rozdzielczości Full HD 1080p, projektor H6510BD wyświetla ostry obraz o wysokiej jakości i wiernie odwzorowanych szczegółach, który dostarcza kinowych wrażeń. Oprócz tego, urządzenie jest wyposażone w funkcję True 24p. Dzięki tej funkcji, projektor może wyświetlać obraz o rozdzielczości 1080p z prędkością 24 klatek na sekundę.

W projektorze H6510BD zastosowano także funkcję DynamicBlack, która dynamicznie optymalizuje poziom czerni dla każdej sceny bez zmieniania jasności obrazu, pozwalając na uzyskanie współczynnika kontrastu 10000:1 oraz żywych kolorów.

W celu zagwarantowania najwyższej jakości obrazu zastosowano technologie zwiększające dokładność odwzorowania barw oraz ostrość. Projektor H6510BD jest wyposażony w technologię Acer ColorBoost II+, która pozwala na uzyskanie bardziej naturalnych i zrównoważonych odcieni, technologię ColorSafe II gwarantującą wierne odwzorowanie barw nawet po długotrwałym użytkowaniu, a także technologię Acer SpectraBoost poszerzającą paletę kolorów i opartą na specjalnej metodzie nanoszenia filtrów barwnych.

Funkcja Smart Detection natychmiast wykrywa podłączone źródło sygnału, a funkcja Acer SmartFormat umożliwia obsługę prawie wszystkich panoramicznych formatów obrazu. Możliwość podłączenia więcej niż jednego komputera oraz natychmiastowego przełączania wejść przekłada się na większą swobodę użytkowania projektora.

Co równie ważne, projektor jest przyjazny dla środowiska naturalnego. Funkcja ExtremeEco pozwala zmniejszyć pobór mocy nawet o 70% oraz zwiększa trwałość lampy nawet do 7000 godzin, podczas gdy funkcja EcoProjection obniża zużycie energii w trybie gotowości nawet o 90%.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto