A A A

Promocja Rapideo

8 maja 2017, 14:00
W najnowszym - 6/2017 numerze PC Formatu znajdziesz kody promocyjne na kilka ciekawych promocji. Jedną z nich jest pakiet w serwisie Rapideo.
Promocja Rapideo

W PC Formacie, który trafił do sprzedaży 8 maja znajdziesz kilka ciekawych promocji:

1. Rapideo.pl - to serwis współpracujący z serwiami hostującymi pliki. W chwili obecnej na liście znajduje się prawie 50 różnych serwisów. Jeżeli korzystasz z nich to łatwo możesz zaoszczędzić - zamiast płacić abonament w każdym wystarczy tylko jeden w Rapideo.  
W PC formacie znajdziesz kod o wartości 39,99 zł, który w serwisie Rapideo.pl zamienisz na doładowanie typu Premium. Jest ono ważne 30 dni, każdego dnia dostajesz 20 GB transferu danych. Szczegóły na stronie 16.

2. Neonet.pl - sieć sklepów. W PC formacie znajdziesz kod rabatowy uprawniajacy do 10-proc. zniżki na akcesoria gamingowe przy zakupie w sklepie internetowym neonet.pl. Szczegóły na stronie 15, oraz tutaj

3. Kodologia - portal z kursami programowania. W PC Formacie znajdziesz kod rabatowy uprawniający do 30-proc zniżki na plan Basic - czyli na jeden miesiąc dostępu do wszystkich kursów oferowanych przez serwis. Szczegóły na stronie 18.

4. Strefakursów.pl - portal ze szkoleniami z różnych dziedzin. W PC Formacie znajdziesz kod rabatowy uprawniający do 25% zniżki na kurs z oferty tego portalu. Szczegóły na stronie 20.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto