A A A

Prosta w obsłudze kamera Panasonic

10 stycznia 2015, 10:00
Panasonic wprowadził na rynek nową zdalnie sterowaną kamerę AW-HE40. Urządzenie zostało wyposażone w liczne funkcje, które pozwolą na jego wykorzystanie zarówno podczas wykładów czy konferencji, jak i w branży rozrywkowej.
Prosta w obsłudze kamera Panasonic

Kamera AW-HE40 została wyposażona w nowo opracowaną matrycę MOS typu 1/2.3 oraz procesor sygnałowy (ang. Digital Signal Processor). Dzięki temu charakteryzuje się wysoką czułością, zapewnia obraz w wysokiej rozdzielczości, umożliwiając jednocześnie prostą konfigurację i obsługę.

Oprócz 30-krotnego zoomu optycznego urządzenie dysponuje zoomem cyfrowym, co oznacza,
że możliwe jest 40-krotne powiększenie obrazu, przy zachowaniu wysokiej rozdzielczości dzięki technologii Super Resolution.

Tryb nocny kamery pozwala na wykonywanie zdjęć w słabych warunkach oświetleniowych. Możliwe jest też wybranie takich ustawień, by tryb nocny uruchamiał się automatycznie w zależności
od panujących warunków.

Kamera może być zasilana poprzez kabel LAN, i ponieważ nie wymaga instalowania zasilacza ani nawet lokalnego gniazda AC pozwala na znaczne obniżenie kosztów instalacji.

Kamera z głowicą obrotowo-uchylną zapewnia zakres obrotu o ± 175° z maksymalną szybkością
90° w ciągu sekundy. Dzięki temu możliwe jest szybkie sterowanie urządzeniem, które charakteryzuje się jednocześnie cichą pracą.

AW-HE40 będzie dostępna w kolorze perłowym lub metalicznej czerni w dwóch wersjach. Model
AW-HE40H został wyposażony w złącza HDMI, zaś AW-HE40S w wyjście HD SDI.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
mrpurrfect
5 lutego 2015, 16:13
Dobra opcja dla tych, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto