A A A

Przyszłość streamingu od SteelSeries

5 stycznia 2015, 12:00
Stworzone we współpracy z Tobii, światowym liderem technologii śledzenia wzroku, SteelSeries Sentry to zupełnie nowy sposób, w jaki gry będą prezentowane przez streamerów. Od teraz fani zobaczą grę dokładnie tak, jak widzi ją streamer – dosłownie jego oczami.
Przyszłość streamingu od SteelSeries

Urządzenie umożliwia śledzenie wzroku i wyświetlanie obrazu w czasie rzeczywistym. Dzięki temu streamerzy mogą pokazać oglądającym, gdzie dokładnie patrzą w danym momencie.

Sentry to również nowe możliwości treningu dla profesjonalnych graczy. Dzięki śledzeniu wzroku mogą oni analizować wiele statystyk dotyczących m.in. czasu, jaki poświęcają danej części interfejsu gry.

SteelSeries współpracuje obecnie z najlepszymi zawodowymi graczami z całego świata, aby użytkownicy Sentry mogli porównać swoje statystyki z wynikami czołowych profesjonalistów. Dzięki temu, gracze będą mogli dokładnie przeanalizować, jak prawidłowo wykorzystać wzrok, by poprawić swoje umiejętności.

Technologia śledzenia wzroku może być również wykorzystana jako nowy rodzaj kontrolera w grach. SteelSeries wraz z Tobii Technology współpracują z twórcami gier, aby wprowadzić tę funkcję w najbliższym czasie.

SteelSeries Sentry już w krótce będzie dostępny w oficjalnym sklepie internetowym SteelSeries, w sugerowanej cenie ok. 800 PLN.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto