A A A

Razer Blade Pro jeszcze potężniejszy

13 marca 2015, 14:30
Firma Razer zaprezentowała dzisiaj najnowszą odsłonę swojego potężnego, 17-calowego laptopa Razer Blade Pro.
Razer Blade Pro jeszcze potężniejszy

Najnowsze potężne komponenty wykorzystane przy tworzeniu nowego Blade Pro sprawiają, że najmocniejszy laptop od Razera jest gotowy na największe obciążenia, zarówno w pracy z aplikacjami graficznymi, jaki i z nowymi grami. Karta grafiki NVIDIA GeForce z 4GB pamięci GDDR5 VRAM w parze procesorem Intel Core i7-4720HQ sprawiają, że Blade Pro to narzędzie niezwykle wszechstronne.

Aby zwiększyć pojemność oraz prędkość odczytu i zapisu danych, nowy Razer Blade Pro może być wyposażony w dwa dyski - SSD do 512 GB oraz HDD o pojemności do 1TB.

Cała konstrukcja Blade Pro jest podporządkowana zasadzie odprowadzania ciepła od powierzchni, które mają zwykle kontakt z dłońmi użytkownika. Nagrzane powietrze jest kierowane w rejony, które najszybciej oddają temperaturę na zewnątrz konstrukcji i z którymi ręce nie stykają się podczas typowego użytkowania. Tak przemyślana konstrukcja umożliwia wykorzystanie najpotężniejszych komponentów, w tym dobrze przyjętą kartę NVIDIA GTX.

Wielki wyświetlacz o przekątnej 17,3 cala wyświetla obraz w jakości full HD. Jego powierzchnia jest matowa oraz dodatkowo pokryta powłoką anti-glare, dzięki czemu rozrywka i praca przy dużym nasłonecznieniu nie stanowią już problemu. Razer Blade Pro mierzy zaledwie 22 mm (0,88 cala) grubości i waży tylko 3 kilogramy (6,76 funtów), zapewniając jednocześnie wysoką wydajność w klasie stacjonarnej stacji roboczej. Dzięki aluminiowej obudowie Blade Pro jest nie tylko wytrzymały, ale i smukły oraz lekki.

Cechą charakterystyczną Razer Blade Pro jest interfejs Switchblade UI, zaprojektowany specjalnie do tego, aby praca i doświadczenia płynące z gry były jak najbardziej intuicyjne. Dzięki 10 klawiszom zmieniającym swoje definicje i oznaczenia w zależności od używanej aplikacji oraz trackpadowi, będącemu również ekranem LED, użytkownicy mogą wchodzić w interakcje ze swoimi aplikacjami w zupełnie nowy sposób.

Klawiatura Razer Blade Pro posiada wbudowane podświetlenie, a dzięki technologii anty-ghosting, precyzyjnie zarejestruje jednoczesne wciśnięcie nawet 10 klawiszy.

Cena: Od 2 299,99 USD.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto