A A A

Razer seirēn - samodzielny mikrofon plug-and-play

14 grudnia 2014, 14:00
Firma Razer zapowiedziała Razer Seirēn, cyfrowy mikrofon plug-and-play zaprojektowany z myślą o studyjnym nagrywaniu oraz strumieniowaniu.
Razer seirēn - samodzielny mikrofon plug-and-play

Razer Seirēn wykorzystuje złącze USB oraz trzy kondensatory, które umożliwiają wsparcie aż czterech trybów. Dzięki temu twórcy internetowego video mogą, za pomocą zaledwie obrotu gałki, łatwo przełączać się między trybami: stereo, kardioidalnym, dwukierunkowym i wszechkierunkowym. Dzięki swoim możliwościom oraz niebywałej łatwości użycia i pracy plug-and-play, Razer Seirēn doskonale sprawdzi się zarówno w studio, jak i w domu.

Mikrofon umożliwia nagrywanie z dużą czystością, przewyższającą tę znaną z CD, o jakości aż do 192 kHz / 24-bit. Dzięki temu Seirēn powinien spełnić oczekiwania profesjonalnych muzyków, streamerów i autorów kanałów na YouTube, którym zależy na najwyższej jakości dźwięku. W urządzeniu znajduje się także wbudowany wzmacniacz słuchawkowy, umożliwiający monitorowanie nagrania w czasie rzeczywistym i nieustanne dbanie o jego jakość.

Wraz z wprowadzeniem Seirēn, Razer inauguruje także program sponsorski „Razer Sponsored Streamer" dzięki któremu aspirujący streamerzy i twórcy treści video rozpoczną tworzenie materiałów na profesjonalnym poziomie. Twórcy, w zależności od poziomu doświadczenia (jednego z trzech) mogą ubiegać się o różne formy wsparcia - od sponsoringu mikrofonu Seirēn aż po pełen zestaw urządzeń peryferyjnych. Dzięki tej inicjatywie firma Razer pomoże początkującym twórcom i umożliwi im tworzenie pasjonujących treści na profesjonalnym poziomie.

Do Razer Seirēn są dostępne profesjonalne akcesoria, takie jak uchwyt koszykowy czy pop filtr, które będą dostępne na RazerStore.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto