A A A

Relacja wideo z targów PGA 2012

6 listopada 2012, 11:03
Relacja wideo z targów PGA 2012

Graniowe płyty DVD, innowacyjne technologie wideo i piękne hostessy - to tylko niektóre atrakcje, jakie złapała kamera redakcji "PC Format" podczas tegorocznej edycji poznańskich targów branży gier - PGA 2012.

Na czym polega i jak działa technologia Dual Play w ekranach LG, dzięki której możemy grać w dwie osoby na jednym ekranie bez podzielonego ekranu. 

Koniec problemów z nieodczytującymi się płytami DVD. Wynaleziono technologię dzięki której dziś wypalona płytka będzie czytelna nawet za 1000 lat i to nawet jeśli zostawimy ją na słońcu. Jak to możliwe?

Monitory LCD mają masę zalet. Są płaskie, lekkie, zużywają mniej prądu i nie emitują szkodliwego promieniowania. Są więc zdrowsze dla oczu. Do tej pory jednak matryce płaskich monitorów nie wyświetlały zbyt wiernych kolorów, przez co nie nadawały się do wielu profesjonalnych zastosowań. W przypadku monitorów z matrycą IPS, wedle tego co twierdzi LG, jest inaczej. Dlaczego?

Cóż, dodać żadna impreza growa nie może odbyć się bez pięknych hostess - tym razem nie było inaczej. Oto, co "złowiła" kamera PC Format:)

Wszystkie filmy z relacji z targów PGA 2012 można obejrzeć dzięki kanałowi PC Format w serwisie YouTube


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto